Korzyści z Interra®Scan

InterraScan
InterraScan

Korzyści z Interra®Scan

Zalety precyzyjnego skanowania, mapowania i analizy gleby dla rolników i agronomów.

Szybko rosnące ceny nakładów i rygorystyczne regulacje oznaczają, że rolnicy są bardziej niż kiedykolwiek zmuszeni do bardziej wydajnego i zrównoważonego prowadzenia swoich gospodarstw. Interra®Scan od Syngenta to inteligentne rozwiązanie w zakresie zarządzania uprawami i glebą, które pomaga rozwiązać niektóre z największych obecnie wyzwań związanych z rolnictwem.

Dokonuj lepszych wyborów dla lepszego stanu gleby

Interra®Scan mierzy stan zdrowia gleby z niespotykaną wcześniej dokładnością. Mając wiedzę na temat dokładnego stanu kluczowych elementów i właściwości gleby, możesz skuteczniej wykorzystywać swoje zasoby, a także podejmować poparte danymi decyzje w zakresie zmiennego procesu nawożenia i wapnowania, dawkowania nasion i zarządzania materią organiczną.

Przejdź na bardziej zrównoważone rolnictwo

Zdrowe gleby mogą poprawić stabilność produkcji żywności i łagodzić zmiany klimatu. Wysokiej rozdzielczości mapowanie gleby od Interra®Scan przedstawia holistyczny obraz stanu zdrowia gleby, dostarczając nowych informacji na temat zrównoważonych praktyk i rolnictwa węglowego, a także pomaga w uzyskaniu dostępu do wszelkiego dostępnego dofinansowania.

Zapewnij przyszłość swoim metodom upraw

Nasza nowoczesna technologia monitoruje stan gruntów rolnych, aby pomóc Ci w ich zachowaniu i ulepszeniu. Nie tylko ułatwia podejmowanie decyzji tu i teraz, aby pomóc Ci natychmiast uzyskać lepsze wyniki, ale też długofalowo chroni przyszłość Twojej działalności.

InterraScan
InterraScan

Zobacz, jak możemy Ci pomóc

Skontaktuj się z nami już dziś

Przezwyciężanie obecnych wyzwań dla rolnictwa

Zdajemy sobie sprawę z presji, z jaką obecnie mierzą się rolnicy – od wzrostu kosztów nakładów i nowych regulacji, aż po zmiany klimatyczne. Dlatego też jesteśmy zdeterminowani wspierać Cię na drodze dostosowywania się do zmieniającej się sytuacji rolnictwa, pomagając Ci:

Zobacz, jak INTERRA®Scan może pracować dla Ciebie

Aby uzyskać więcej informacji lub omówić, w jaki sposób INTERRA®Scan może działać dla Ciebie, skontaktuj się z nami.
+48
Akceptuję Ogólne Warunki Interra(r)Scan i zasady przetwarzania danych osobowych  *

INTERRA®Scan: Aby rolnicy mogli zrozumieć i poprawić stan gleby

INTERRA®Scan jest przełomową usługą analizy gleby, która pozwala rolnikom podejmować świadome decyzje dotyczące zarządzania glebą.

Gotowość maszyn do zmiennego dawkowania: nowy trend w Holandii i Belgii

Zmienne dawkowanie i siew stanowią istotny krok naprzód w dziedzinie rolnictwa precyzyjnego, a coraz większa liczba rolników w Holandii i Belgii korzysta z tej właśnie technologii.

Korzyści i potencjał INTERRA®Scan: perspektywa rolnika

Chociaż koncepcja zaawansowanego skanowania gleby może wydawać się futurystyczna, korzyści i potencjał INTERRA®Scan są bardzo namacalne i natychmiastowe.